View Single Post
Old 27-07-2015, 05:30 PM
SugezWolf's Avatar
SugezWolf SugezWolf is offline
Gerry Plant
Passage

Default Help for US falconer wishing to attend Czech meet

Dobrý den, přátelé - můžete mi pomoci Michaelovi s níže žádostí ?

Dobrý den, to je Michael Kuriga z Pensylvánie a já jsem se připojil k této skupině. (Viz můj intro jako Falcipiter)
Hlavním důvodem, proč jsem se připojil je, že chci, aby buď jít zpět do České republiky, nebo jít do maďarské splnění tohoto roku a nakonec se zúčastní další setkat UK. Už byli na Scottish Hawking klubu setkat na Skye a BFC setkávají v Dundee.
Bohužel, jsem ztratil veškeré kontakty, jsem měl za Opočno setkávají zúčastnil jsem se vrátil v roce 2003. Můj přítel Geoff z Fife se děje, ale on má omezenou kontakty a já jsem stále na časové tísni, jako k získání rozumné lety.
Můj dotaz je následující: Při pohledu na některé austingers kteří mají v úmyslu jestřáb celý týden se scházejí, který by byl ochoten mě tahat si s nimi. Bude vděčně zaplatit svou cestu, nehledá almužnu jen příležitost Hawk a já jsem chudý s mým češtiny přinejmenším.
Také s ohledem na kterýkoli jiný evropský setkat.
Vzhledem k tomu, že většina z vás jsou z Velké Británie, pokud plánujete jít do takové, bych byl ochoten setkat se na někam do Heathrow a pomoci při řízení a nákladů. (Alespoň jezdí na správné straně silnice!) Nebo se setkávají v Praze nebo někde jinde.
Také bych byl víc než ochoten oplatit případně bych se přes rybník, aby se zúčastnil NAFA stejnou nebo naše nádhernou Pa. Sokolnictví a Hawk důvěra
Reply With Quote